Müşteri Görüşleri

Gönderdiğiniz bilgiler sistemimize kaydedildikten sonra incelenerek web sayfamıza eklenecektir. Teşekkür ederiz.

Yeni Mesaj Gönder

Vet. Hek. Burak Uçar
31.12.2015 16:04:59
İçerik yönünden beğendim Mycogal 105 adlı ilacı sorumlu olduğum saanen keçi çiftliğinden koruyucu ve tedavi amaçla kullandım. Üründen gayet olumlu sonuçlar aldım , özellikle mycoplasma teşhisi koyduğum damızlık tekelerde uyguladım . çoğunda tek başına yeterli geldi hatta bir vakada gayet güzel , şaşırtıcı , hızlı bir şekilde iyileşme gördüm .
jomapol@windowslive.com - 5443839508 - İzmir

AHMET KUTSAL
13.08.2015 15:33:44
BÜYÜK BAŞ BESİ ÇİFLİĞİMİZE ELEMAN ARANIYOR AİLE OLMASI VE TRAKTÖR KULLANMAYI BİLİYOR OLMASI ŞARTTIR AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYIN
kutsallar.ltd.sti@hotmail.com - 5415202301 - Sakarya

Mustafa Ergün
07.01.2015 11:57:27
Ciftligimizde bulunan wws sperma firmasina ait bronco isimli boganin kizi 1. lactasyonda 305 gunde 14900 kg sut vermistir. 55 kg ile pik yapti. 2.lactasyonda ise 72,81 kg ile pik verime ulasmistir. Bu kizimiz su anda ciftligimizde sut verimi olarak 1. sirada yer almaktadir. Bu kizimizin genel ozellikleri ise soyledir; yapi , boy ve endam olarak cusseli olmakla birlikte oldukca dayanikli da bir inek. Yusekligi ise 170 cm. Ayrica wws spermalarindan elde ettigimiz inekler sut verimi olarak siraladigimizda ilk 10 inekten 7 tanesi wws spermalarindan elde ettigimiz ineklere aittir. Atafen ailesine tesekkur eder calismalarinda basarilar dileriz.
Keskiner Çiftliği - Salihli -

Adil Zungur
12.12.2014 17:37:38
Vet. Hek. İsmet Yıldız kendi işletmesinde gizli asidoz problemi için haftada 1 kapsül şeklinde Tristart uygulaması yaptı. Sonuç: İlk uygulamada 60 sağmalda yaklaşık 70-80 litre süt arıtışı oldu. Daha sonra da uzun zamandır kızgınlık göstermeyen 8 adet ineği aynı anda kızgınlık gösterdi.
- 5302902451 -

Eda Kırovası
05.12.2014 13:27:24
Kısa süre önce çiftliğimdeki bazı hayvanlar Afrika hastalığı (LSD) geçirdi, bu esnada tedavide her türlü antibiyotiği denememe rağmen bir fayda bulamadım. O zamanlarda EDDI REPRO?yu kullandım ve inanılmaz faydasını gördüm. Aslında bu ürünü toprak yeme, demir yalama, dil çevirme gibi sorunlarda kullanmak için almıştım ama Afrika hastalığına da iyi geldiğini fark ettim. Hayvanları ilaçsız sadece EDDI REPRO ile tedavi ettim. Toprak yeme, demir yalama sorunlarım düzeldi. Tecrübelerime dayanarak Şap ve benzeri hastalıklarda, bağışıklık sisteminin düştüğü durumlarda EDDI REPRO?yu destekleyici olarak kullanmayı tavsiye ederim.
- 5324635944 -

Veteriner Hekim Necdet ERİŞ
04.12.2014 11:15:28
YMCP'den çok memnunum. Doğumu takiben ilk iş olarak 12-13 litre kadar ılık suyla karıştırıp kovayla önüne koyuyoruz. Kendi içiyor. Loğusa ineklerde hiç ?sonun atılamaması? olayı ile karşılaşmadık. İneklerimiz dinç ve verimli. İneklerimizin enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını tek bir ürünle, bir seferde karşılamış olduk ve hiç iştahsızlık çekmeden yemeğe devam ettiler. Çok teşekkür ederiz.
- - Bursa

AKSÜT KEÇİ ÇİFTLİĞİ
04.12.2014 11:20:22
İzmir,Foça,Bağarası'nda bulunan AKSÜT KEÇİ ÇİFTLİĞİ sahipleri MURAT & ÖZLEM ÜNLÜ'den, ATA FEN ürünü olan VERBENZOLE oral iç parazit ilacı hakkındaki görüşlerini aldık. Çiftlikte 350 adet keçiden, küçüklere 10 cc, büyüklere 20 cc uyguladıklarını dile getirdiler. VERBENZOLE uygulamadan önce hayvanların önlerinde yem kaldığını, uyguladıktan bir hafta içinde önlerinde hiç yem kalmadığını ve daha çok iştahlarının arttığını söylediler. Daha önce iç parazit ilacı olarak 3-4 kişi ile hap yutturduklarını, hem maliyet hem de emek anlamında çok zahmetli olduğunu, bazen hayvanın ilacı yutturduktan sonra tekrar çıkarttığını gözleriyle gördüklerini dile getirdiler. VERBENZOLE ilacını 2 kişi ile uyguladıklarını ve işlerini kolaylaştırdığını ve daha sonra hayvanların iştahlarının artması ile VERBENZOLE ilacına olan inançlarının daha da yükseldiğini dile getirdiler. ATA FEN şirketi yetkililerine hem klinik hem de teknik desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
- - İzmir

VETERİNER HEKİM GÖKHAN GÜR
04.12.2014 11:25:43
Çanakkale Biga ilçesinde bulunan Biga Başak Veteriner Polikliniğinde çalışan Veteriner Hekim GÖKHAN GÜR'ün VERBENZOLE hakkındaki görüşleri şöyle; "Daha önce hap kullanıyordum, kullanımı ve uygulaması çok zordu.VERBENZOLE ise çok daha kolay ve pratik. İlk önce kendi koyunlarımda denedim. VERBENZOLE'yi, kullandıktan sonra hayvanlarımı takip ettim ve 2 gün boyunca gözle görülecek yoğun bir şekilde dışkılarında parazit döktüğünü gözlemledim. Hayvanların iştahları açılıp gelişimi ve verimlilikleri arttı. Müşterilerimiz memnun oldukça bizde çok memnun oluyoruz. ATA FEN şirketine yenilikçiliğinden ve biz veteriner hekimlerin karlılığını sağlayacak, yaptıkları kampanyadan dolayı minnettarız. Bizde ATA FEN ailesiyiz, sizlere sonsuz teşekkür ederiz."
- - Çanakkale

VETERİNER HEKİM SITKI KEÇECİ
04.12.2014 11:29:30
Çanakkale Biga ilçesinde klinik yapan veteriner hekim Sıtkı Keçeci`nin VERBENZOLE ilacı hakkındaki görüşleri; `ATA FEN şirketinin sattığı, oral iç parazit ilacı olan VERBENZOLE`yi 2 yıldır kullanıyorum. Özellikle kalabalık küçük baş işletmelerinde uygulama konusunda bize büyük kolaylıklar sağlıyor.Önceden hap içirmeye çalışır ve saatlerce zaman harcamamıza rağmen çoğu hayvan biz arkamızı döndüğümüzde hapı geri çıkardığından sağlıklı bir sonuç alamazdık. Ancak 2 yıldır koyun ve keçilerde enjektör yardımıyla 20 cc ilacı rahatlıkla içirerek çok daha verimli sürüler elde etmeye başladık. Kullandığım işletmeler geçmiş yıllarda yaşadıkları uygulama zorluklarını hatırladıklarında bu ürünün hem uygulama hem de sonuç bakımından ne kadar faydalı olduğunu her fırsatta dile getiriyorlar. ATA FEN ailesine ve tüm emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.`
- - Çanakkale

Vet.Hek. Levent DEDEAKAYOĞULLARI
04.12.2014 11:33:43
Balıkesir ili Manyas ilçesinde faaliyet gösteren SÜT PAZARI çiftliğinde deneme amaçlı belirli bir gruba uygulanan EDDI FEN isimli ürünün sonuçlarını paylaşacağız. 2004 yılından beri hayvancılık alanında çalışmalarını sürdüren işletmede Vet. Hekim Levent Dedeakayoğulları ile yaptığımız görüşmede EDDI FEN kullanımı ve kullanım sonrası gözlemlerini paylaştı bizimle. 1-EDDI FEN ürünümüzü ne için kullandınız ne tür problemler vardı? Kullanım ve kullanımdan sonrası neler gözlemlediniz? ---Belirli bir gruba ayrılan hayvanlarda trikofit problemleri vardı. Bunları gidermek için kullandık. Trikofit aşısı yapılmayan gruba hayvan basına 50 gr/günlük dozda 20 gün boyunca yeme ilave yapıldı. Ürün kullanımını takiben 1 ay içerisinde trikofit lezyonlarının %85 ine yakin kısmı kayboldu. Takip eden ay içerisinde lezyonların tümü düzeldi. 2-Hangi grup hayvanlara uygulandı? ---8-12 aylık yasta dişi-dana gruba uygulandı. 3-Kullanım öncesi ne tür belirtiler vardı? ---Trikofit odakları vücutta yaygın bir şekilde bulunmaktaydı. 4-Bu tür benzer problemlerde meslektaşlara kullanılmalarını önerir misiniz? ---Aşı kullanımı dışında yeme karıştırılan bu ürün trikofitosize karşı etkili bulunmuş ayrıca aktinamikoza karşı bazı hayvanlarda denenmiş ve netice alınmıştır. Özelikle kış aylarında sürü içerisinde trikofitosizisin yaygınlaşmasının önlenmesi açısından koruyucu olarak kullanılması uygun görülmüştür.
- 5417954144 - Balıkesir

Serkan AKA
04.12.2014 11:38:23
Tristart adlı ürünü doğum yapan tüm ineklere birer tane doğumdan hemen sonra sondayla yutturdum. Genelde doğum sonrası yaşanan iştah problemlerini yaşamamak için koruyucu amaçlı uygulama yaptım ve büyük oranda da işe yaradı , doğum yapan hayvanların herhangi bir problem yaşamadan laktasyona geçtiğini gördüm. Bu gibi özel ürünlerle bizleri desteklediğiniz için ATAFEN şirketine teşekkür ederim. AKA çiftliği Ödemiş İzmir
- 5322234080 - İzmir

RAMAZAN GÜDEN
30.12.2013
Albendezol (Verbenzole) geniş spektrumlu bir antiparaziterdir. Likit halinde olması hayvanlarda uygulama kolaylığı sağladığı gibi ilaç israfını da önlüyor. Şimdiye kadar yaklaşık 7000 hayvanda (küçükbaş) uyguladım. Sonuçlar gayet tatmin edici. Üretici de doğal olarak et ve yapağı verimindeki artış ve paraziter hastalıklardan arınmadan dolayı memnun kalmıştır.
- -